LIP & NAIL – MOUSSE AU CHOCOLAT Perfect Pair

Dziś recenzja produktu, który niesamowicie mnie zainteresował i nie mogłam się oprzeć żeby go nie przetestować.
Lakier do paznokci oraz pomadka w jednym a do tego idealnie dopasowane kolorystycznie to nowość z firmy Alessandro, której krem do rąk opisywałam Wam w poprzednim poście O TUTAJ .
Jakie są moje wrażenia co do Perfect Pair?
Zaskakujące. Szczerze mówiąc zwykle podchodzę do takich rzeczy sceptycznie bo jeśli coś jest do wszystkiego… Nie w tym wypadku.
Zarówno lakier jak i pomadka są naprawdę świetnej jakości i są warte swojej ceny.

Lakier ma niepozorny ale bardzo wygodny i precyzyjny pędzelek, ładnie się rozprowadza a jedna warstwa pokrywa paznokieć na tyle intensywnie, że nie widzę konieczności nakładania kolejnych. Trwałością nie odbiega od innych tradycyjnych lakierów porządnych firm więc i tu czekała mnie naprawdę miła niespodzianka. Ale to nie powinno dziwić bo w końcu Alessandro to specjaliści w temacie dłoni i paznokci.

Pomadki to kategoria kosmetyków, których używam rzadko ale powoli się przekonuję do tego, że naprawdę warto. Kolor, który wybrałam jest jednym z tych, w których czuję się swobodnie i wyjątkowo dobrze. I mimo, że zwykle stawiałam na maty to ta okazała się pięknie prezentować na ustach. Lśni i dzięki lekko klejącej (naprawdę lekko więc nadal jest przyjemna) ładnie trzyma się na ustach.

Ciężko mi zaprezentować go na ustach tak by oddać w pełni jego kolor więc musicie przekonać się sami ale udało mi się uchwycić jego blask!

 

Ten piękny duet dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych więc odsyłam Was na stronę i jestem pewna, że będziecie tak zadowolone jak ja.

 

https://alessandro.pl/nowosci/perfect-pair

 

 

17 comments on “LIP & NAIL – MOUSSE AU CHOCOLAT Perfect Pair

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *