Maseczki CHIC CHIQ

Bardzo lubię domowe SPA,nigdy nie byłam w prawdziwym ale nawet takie bardzo mnie relaksuje. Podstawą jest dla mnie maseczka – próbowałam różnych – od tych najtańszych po bardzo polecane w internecie ale żadna nie robiła nic szczególnego. Kiedy już zrezygnowałam z oczekiwań i nauczyłam się cieszyć samym procesem robienia tego zabiegu dla poczucia,że coś robię dla samej siebie trafiła mi się okazja na testowanie naturalnych maseczek z Chic Chiq .

Otrzymałam dwie:

à la Rose –
Odmładzająca i upiększająca maseczka zawierająca płatki róży Damasceńskiej oraz olej jojoba.

Chocolat –
Oczyszczająca maseczka do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości.

Pierwsza zaskoczyła mnie pięknym zapachem – nie lubię w kosmetykach zapachu róży bo zawsze wydaje mi się strasznie chemiczny. Tutaj jest delikatny i kojarzy mi się z czymś ekskluzywnym.
Maseczki są w proszku i wystarczy wymieszać je z wodą,więc tak zrobiłam i nałożyłam na 15 minut.


Po upływie czasu wystarczy ją lekko zrolować i resztę zmyć wodą. Ja używam do tego zawsze gąbeczki – odkąd zaczęłam tak robić zmywanie maseczek trwa moment. Skóra po niej była bardziej miękka i przyjemna w dotyku,do tego odświeżona i jednolita jak po nałożeniu kremu bb. Przeżyłam szok,więc już drugiego dnia musiałam spróbować Chocolat.

Tu ostrożniej dodawałam wodę bo moje pierwsze podejście wyszło nieco zbyt wodniście. Po otrzymaniu idealnej papki nałożyłam jak wcześniej na 15 minut. I tu jeszcze większy szok bo właśnie przed chwilą ją zmyłam i wierzcie mi – tak gładkiej cery nie miałam od dziecka. Zapach jest… Przyjemny ale nie wiem czy to kawa czy czekolada 😂 Tak czy inaczej jest okej ale nawet gdyby był okropny dla takiego efektu nałożyłabym ją na twarz.

I póki co jestem pewna,że te maseczki są najlepszymi jakich używałam. A możecie mi wierzyć bo post w żaden sposób nie jest sponsorowany 😂

I jeszcze jedna ciekawostka – dostaniecie je w naprawdę ładnych,bambusowych opakowaniach lub w saszetce jeśli chcecie najpierw spróbować.

21 comments on “Maseczki CHIC CHIQ

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *