Nuja – sokowy detoks

Kojarzycie diety sokowe?
Ja do niedawna wiedziałam,że coś takiego istnieje ale nie zagłębiałam się w szczegóły. Zaczęłam interesować się tym tematem będąc ostatnio wiecznie przemęczona, rozdrażniona a po jedzeniu jeszcze bardziej śpiąca i marudna niż przed posiłkiem. Moja dieta od dłuższego czasu to kanapka w biegu – na śniadanie po 13 i obiad koło 21 po powrocie z pracy. Brzmi okropnie ale natłok obowiązków, pracy i presji sprawiły, że temat jedzenia zszedł na daleki plan.
Dopóki nie zaczęłam czuć się coraz bardziej zmęczona fizycznie i psychicznie to nie zdawałam sobie sprawy jakie to istotne. I jakimś cudem waga powoli ale pnie się w górę. Czyli mówiąc ogólnie czas powiedzieć stop! 👏

Ale od czego zacząć zmianę diety i trybu życia? Potrzebowałam czegoś co będzie takim startem, wystrzałem, celebrowaniem tej ważnej decyzji. I mam. Cały dzień na sokach. Szczerze? Żałuję, że tylko jeden.
Kocham jeść i mimo wszystko bałam się już tego jednego dnia, jakoś ciężko było mi sobie wyobrazić cały dzień na sokach.
Mimo, że próbowałam już w przeszłości takich diet i wymiękałam to stwierdziłam, że teraz zwyczajnie nie mam wyjścia w związku z tym,że czułam się i tak coraz gorzej to niewiele było do stracenia.
Po przejrzeniu różnych ofert zdecydowałam się na soki z firmy Nuja.
Optymalna dieta powinna trwać 3 do 5 dni więc mój jeden to pikuś…
Soki produkowane metodą Cold Press nie tracą tylu wartości odżywczych i to głównie zdecydowało o moim wyborze, z którą firmą chcę zacząć rewolucję w swoim odżywianiu. Metoda dokładnie opisana jest na ich stronie internetowej O TUTAJ. 

Detoks oczyszcza organizm z toksyn ale też dodaje mu mnóstwo potrzebnych witamin i minerałów. Dla mnie to idealne wprowadzenie do dalszej diety już skupionej na częstych i lżejszych posiłkach.

Czy czułam się głodna?
Nie. Co bardzo mnie zdziwiło ale też zaskoczyło bardzo pozytywnie. Nie czułam się przejedzona, ciężka, pełna ani jak balon – zwyczaje syta i nie teskniłam za jedzeniem. Ale płaski brzuch pod wieczór był cudownym doświadczeniem 😃
Dzień zleciał wszystko i łatwo, szkoda,że nie zdecydowałam się na 3 dni ale już planuję coś takiego w październiku, więc bądźcie czujni! 😃

Czy mi smakowało?
I tak i nie, smak to kwestia gustu,ja nie lubię np. Imbiru i ten piło mi się ciężej niż resztę. Ale nie są to smaki, które są nie do wypicia a niektóre są wręcz pyszne!

Jak się czułam po całym dniu?
Lekka i miałam więcej energii. Myślę, że po trzech dniach efekty mogłyby być świetne skoro już po dniu wyraźnie czułam różnicę.

Jakie są smaki?
To zaprezentuję wizualnie 😃

Czy coś poza sokami Nuja ma w ofercie? Tak!
Poza dietami na 3 lub 5 dni są też:

Skoncentrowane shoty na trawienie, odporność lub odchudzanie.

Woda kokosowa 100%

Oraz poradnik Karoliny Szostak.

Czyli same dobre i wartosciowe produkty.

Polecam bo jak widać to nie jest katorga pełna wyrzeczeń a kilkudniowa zmiana dla lepszego samopoczucia i dobra całego organizmu 🙂❤️

14 comments on “Nuja – sokowy detoks

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *