Pierwszy post

Cześć!

Długo myślałam o czym napisać ten pierwszy post i podjęłam decyzję, że opowiem w nim o mnie i moim życiu. Chciałabym żebyście wiedzieli od kogo wychodzą treści jakie planuję udostępniać i czego możecie się tu spodziewać.

Jak pisałam w mojej krótkiej biografii jestem farmaceutką – od dziecka związaną z apteką bo w mojej rodzinie przechodzi to z pokolenia na pokolenie no i trafiło na mnie. Uwielbiam to co robię i ten kontakt z ludźmi jaki mam każdego dnia. Cały czas staram się w tym temacie rozwijać i zdobywać jak najpewniejsze informacje, ponieważ jak się możecie domyślać – cały obrót leków zamienił się w wielki biznes i mało ludzi już podchodzi do tego z powołaniem i myśleniem o dobru innych – chcę przekazywać Wam pewne i sprawdzone informacje z tej dziedziny.

W wolnym czasie uczę się też gotowania, wyszukuję niebanalne potrawy  i próbuję je robić po swojemu, nigdy nie trzymam się sztywno przepisów i dzięki temu potrafią z tego wyjść ciekawe i smaczne dania. Nie uważam się za profesjonalną kucharkę ale czuję się świetnie w kuchni i jeśli wyczaruję coś dobrego to chętnie się tym podzielę! 🙂

 

 

 

 

Jako kobieta nie potrafię odmówić sobie też poruszania tematu kosmetyków, wciąż szukam skarbów wśród niezliczonej ilości produktów na rynku a niestety podchodzę niepewnie do opinii w internecie. Dlatego dopóki nie sprawdzę i nie będę pewna, że to co polecam jest dobre to musicie uwierzyć, że albo nie napiszę o tym wcale albo napiszę szczerze.

I tak chcę Wam tu przedstawiać wszystko co uznam za ciekawe – bez koloryzowania, reklamowania czegoś w co nie wierzę, prosto i od serca. Bo chyba taka trochę jestem, szczera, zwyczajna i pełna szacunku do ludzi. I nawet jak przyjdzie Was tu milion to obiecuję taka zostać. Bo przyjdzie, prawda? :))

21 comments on “Pierwszy post

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *