Unit4Men – jak wprowadziłam naturalne kosmetyki do pielęgnacji mojego mężczyzny?

Kosmetyki mojego chłopaka mogłabym policzyć na palcach obu dłoni… Nie zdziwię się jeśli udałoby się i na jednej. 😃

Mężczyźni nieco inaczej patrzą na pielęgnację niż my kobiety – stawiają na praktyczność i uniwersalność danego produktu. Ciężko spełnić te wymagania, tym bardziej opierając się na naturalnych składnikach. Istnieje jednak marka, której udało się spełnić wszystkie oczekiwania mojego mężczyzny.

Kosmetyki polskiej marki Unit4Men, w naszym domu pojawiły się w zeszłym roku i od razu przypadły do gustu zarówno mojemu Tomkowi. I szczerze? Mi również! Dlaczego mi skoro są męskie i osobiście ich nie używam?

Zapach!

Nie używam ich na sobie bo natura nie obdarzyła mnie brodą ale uwielbiam czuć ich zapach na tej Tomasza 😂 a każdy jakiego używał pachniał bardzo naturalnie i elegancko zarazem.

Opakowania:

Bardzo minimalistyczne, czarne, eleganckie i męskie. Czego chcieć więcej?

Skład:

Każdy produkt opiera się na wyłącznie naturalnych substancjach aktywnych. Nie zawierają siarczanów, sztucznych barwników, parabenów, silikonów ani olejów mineralnych.

Działanie:

Wypowiedzieć mogę się jedynie o produktach do brody bo właśnie te testował Tomek. Jednak patrząc na to jakie dają efekty nie mam wątpliwości co do skutecznego działania produktów tej marki. Oleje do brody oraz szampon sprawiają, że staje się ona mięciutka i miła w dotyku. Uwierzcie, że w końcu mnie nie drapie! 😂 Olejki świetnie dyscyplinują brodę i sprawiają, że dużo lepiej wygląda. No i pachnie… Jak już mówiłam – bosko.

Udało mi się sprytnie i bez bólu żadnej ze stron, wprowadzić naturalne kosmetyki do pielęgnacji mojego chłopaka i Wam też z całego serca polecam spróbować. Bo tak szczerze… To jestem pewna, że nawet nie zauważył, że stosuje naturalne produkty 😂

Jeśli macie ochotę zobaczyć co mają do zaoferowania poza produktami do pielęgnacji brody to odsyłam do ich strony:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *